poniedziałek, 1 października 2018

Nowy dzień- nowa ja! x UniWigs


Hejka misiaki! 
W kalendarzach już kolejny miesiąc- październik, czyli jesień mamy już w pełni. Co za tym idzie, u wielu z nas występuje jesienna depresja, szukamy sposobów na poprawę humoru. Jednym z nich jest wizyta u fryzjera, nowa fryzura czy kolor. Niestety, na częstych farbowaniach nasze włosy bardzo cierpią. Każde rozjaśnianie je niszczy, ale robimy to, bo lubimy się zmieniać i podobać się sobie. 
Niemniej jednak, istnieje sposób na zmianę fryzury, bez uszkadzania swoich pięknych, naturalnych włosów. Są nim peruki! Noszenie peruk jest obecnie na czasie, noszą je gwiazdy takie jak Kim Kardashian, Kylie Jenner, czy Margaret. Peruki w stylu tych celebry tek znajdziecie pod hasłem fashion wigs na stronie UniWigs
Co więcej, coraz bliżej jest do Halloween, wiele osób w Polsce celebruje to „święto”, przebiera się, a nasze fryzury nie zawsze pasują do strojów, które chcielibyśmy założyć. Przebierając się, pragniemy uzyskać założony efekt, a często nasze włosy są w zupełnie innym stylu niż „out fit” na Halloween. Dlatego warto skorzystać z peruk, czyli tzw. ang. wigs, aby wyglądać oszałamiająco i wcielić się w ulubioną postać z komiksu, czy filmu. 
Część peruk na poleconej przeze mnie stronie jest z włosów naturalnych, ale nie każdemu się to podoba, zatem dostępny jest także asortyment z włosia syntetycznego. Znajdziecie je pod hasłem synthetic wigs. Sklep UniWigs to nie tylko peruki, znajdziecie tam również doczepiane włosy, które można założyć metodą clip-in i tape-in, oraz akcesoria do włosów. 

 Poniżej przedstawiam Wam pomysł na Halloween- makijaż i perukę dla WonderWoman: 


Znałyście ten sklep?
Macie już jakieś pomysły na przebrania na Halloween?
Piszcie w komentarzach!

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz