sobota, 30 grudnia 2017

Selena Gomez ft. Marshmello - Wolves

Hej kochani ♥ 
To już przedostatni dzień tego roku, a ja nawet nie wiem kiedy zleciał. Bardzo szybko minęła mi druga połowa, a od wakacji zleciało piorunem i już jutro Sylwester.
Jak tam przygotowania? Macie już kreacje oraz makijaż?
Ja mam już wszystko przygotowane, więc teraz mogę odpoczywać i cieszyć się ostatnimi chwilami w 2017 roku. Dla mnie był to dość ciężki okres, ze względów osobistych, ale zawsze mam takie wrażenie pod koniec roku. Może dlatego, że jestem coraz starsza i zaczynam dostrzegać pewne rzeczy. Zrobiłam baardzo dużo postanowień na 2018 rok, chociaż myślę że ponad połowy z nich nie uda mi się spełnić. Dzisiaj miałam taki dzień w całości poświęcony wewnętrznemu podsumowaniu tego roku i przygotowaniu na kolejny, na myśl że we wrześniu będę miała już 21 lat, że czeka mnie dużo pracy na studiach oraz wyjazd na Erasmusa za trochę ponad rok.
A wy jakie macie postanowienia noworoczne?
xoxo


 Dzisiaj wypoczywam przed Sylwestrem u siebie w domu. 
Mam na sobie bluzę od Rosegal. Paczkę dostałam jakiś czas temu, pokazywałam już wam sukienki z tego zamówienia, a tutaj trzecia rzecz- bluza. Wykonanie bardzo dobre, aczkolwiek bluza jest bardzo cienka. Mimo to na lato będzie idealna.
Nie mogłam znaleźć do niej linku, ale tutaj (klik).Ysiakova

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz